DOSTAWA  I  CZAS  REALIZACJI

Wysyłka zamówień w ciągu maksymalnie 48 godzin

Wszystkie zamówione tkaniny są przeglądane podczas krojenia i przygotowywane do transportu, tkaniny są zawsze staranni pakowane. W razie uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera

Współpracujemy z firmą kurierską DPD, Paczkomaty Inpost oraz Raben

Wszystkie zamówienia są monitorowane przez współpracujące z nami firmy kurierskie, wiec zostaniecie Państwo powiadomieni drogą mailową o wysłaniu przesyłki oraz o terminie jej dostarczenia do Państwa

Odbiór Osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych tkanin, przy wyborze takiej formy dostawy, prosimy po złożeniu zamówienia o kontakt z naszą firmą, celem umówienia dogodnego dla Państwa terminu i godziny. Prosimy pamiętać, że tkanina przed wydaniem będzie przejrzana i ucięta na kupony zgodne z Państwa zamówieniem a wymaga to czasu.

Czas wysyłki zamówienia

  Po zaksięgowani Państwa wpłaty na naszym rachunku, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki i wysyłane do Państwa w ciągu najdalej 48 godzin.

             W przypadku odbioru osobistego, prosimy pamiętać, że jesteśmy hurtownią i nie posiadamy terminalu płatniczego, więc prosimy o płatność przelewem lub gotówką w chwili odbioru towaru.